חברת הזכויות קמה למען כמה מטרות חשובות במיוחד.

 1. מיצוי זכויות ולא רק מימוש זכויות. הרבה אנשים ממשים את זכויותיהם מה שמתבטא לעיתים בפשרה בגובה סכום הפיצוי. מיצוי זכויות פירושו לסייע לנפגעים למצות 100% מהזכויות המגיעות להם ללא ויתורים וללא פשרות, וזאת על פי המגיע להם על פי חוק.
 2. לעמוד בצורה איתנה מול הבירוקרטיה והקשיים שעומדים בפני הזכאים לזכויות ולכסף.
 3. לבנות תיק רפואי בעזרת צוות הרופאים שלנו שימקסם את מירב אחוזי התביעה אל מול הרשויות, תוך התאמה מירבית לועדה הרפואית.
 4. להכין את הנפגע בצורה מושלמת לועדה בביטוח לאומי על מנת למצות 100% מזכויותיו.
 5. בעלי משכורות גבוהות (של למעלה 18,000 ש"ח), אינם יודעים שביטוח לאומי רואים אותם אחרת ועל כן התביעה אצלם שונה כיון שמדובר בסכומי פיצוי גבוהים. הטיפול בלקוחות אלה חייב להיות שונה ועל כן הקמנו מערך שתפקידו הוא להגן על בעלי המשכורות הגבוהות, למצות את זכויותיהם ולעזור להם לקבל את הכספים המגיעים להם.
 6. עזרה לנפגעים עצמאים – תכנון והוצאה לפועל של אסטרטגיה ייחודית לעצמאים על מנת לנצח את הבירוקרטיה ולהבטיח מיצוי זכויות מלאות בנושאים פטור ממס ותאונות עבודה.
 7. ליווי לכל החיים – בחברת הזכויות מאמינים שכאשר ישנה החמרה במצב, אין צורך לחייב שוב על פתיחת תיק ויעוץ. על כל הליווי שאנחנו נותנים לכל תיק הוא לכל החיים.

צוות אסטרטגי רפואי

הצוות המקצועי של הזכויות מורכב מאנשי ביטוח לאומי לשעבר, צוות רופאים מקצועי וצוות המכין לוועדות של ביטוח לאומי מתוך נסיון רב. הצוות מטפל בכל לקוח שלנו, בונה תחילה את אסטרטגיית הפעולה,  ומוביל את התהליך תוך כדי בניית התיק הרפואי, דרך איסוף הנתונים, כתיבת חוות דעת רפואית הכוללת את הנכות הרפואית ואת הנכות התפקודית, להביא את הנפגע למוכנות הועדות הרפואיות ועד לתמיכה שוטפת ואישית, כל זאת עד לסיום ההליך.

אופן הטיפול יתבצע בעזרת הגורמים המקצועיים הבאים:

 1. הכרת הלקוח, אופי הפגיעה או המחלה
 2. מנהלת תיק אישית עם מספר לקוחות מוגבל
 3. בניית אסטרטגיה לתיק למיצוי האחוזים הרפואיים
 4. ניידות לאיסוף מסמכים והגשה לועדות
 5. מומחה נוסף המכין לועדות בלבד על מנת לייצר סימולציה נכונה עם הלקוח
 6. רופאים המומחים לתחומים הבאים:
  • פסיכיאטר
  • אורטופד
  • רופא תעסוקתי רופאים מומחים על פי מבנה התיק

הגשת מסמכים עבור הלקוח למשרדים ולמוסדות המתאימים רופא ההבונה ומרכיב את התהליך האסטרטגי על פי הצורך האישי של כל נפגע בהתאם לאופי פגיעותו או מחלתו. הרופא מבצע הערכה, בדיקות רפואיות, שיעזרו למצות 100% מהזכויות ומנהלת התיק האישי העובדת על פי האסטרטגיה למיצוי הזכויות.